Putovní procházka

Protože se nám i ostatním přátelům plemene Akita inu zdál sraz jednou za rok poněkud málo, vymysleli jsme "Putovní procházky". Putovní proto, že příště bude vycházka v místě bydliště u dalšího příznivce plemene Akita inu.
Vzhledem k tomu, že se malá skupina lidí nechala "inspirovat" naším nápadem a vydává tradici procházek za svou, chtě nechtě musíme vydat krátkou zprávu, jak to ve skutečnosti je.
Hodně lidí je zmateno a píše nám, jak se těší na pořádání této akce. Putovní procházky jsou naším dítětem, my pořádali první a určujeme místo každé další. Putovní procházky svěřujeme VŠEM zájemcům o plemeno bez ohledu na naše sympatie, zrovna tak jsou na nich (samozřejmě i na dalších akitích akcích) i VŠICHNI stejně vítáni! Procházky se snažíme spravedlivě rozdělit mezi zájemce do různých koutků republiky dle jasně daného pořadí - "kdo si dříve řekne". Občas jsme nuceni žadatele přeskočit, ale to se děje pouze v situaci, kdy by byly v krátké době za sebou procházky ve stejné krajině. Pečlivě hlídáme, aby se procházky nekryly s důležitými akcemi a nebylo jich příliš krátce za sebou. Pouze z tohoto důvodu jsou Putovní procházky organizovány přes nás. Takže pokud Vám bude nabídnuta možnost organizace Putovní procházky někým jiným než námi, vězte, že s TRADIČNÍMI a JEDINÝMI Putovními procházkami to nemá nic společného.
Děkujeme za pochopení


» První putovní procházka Akita inu

» Fotogalerie zde

 

» Druhá putovní procházka Akita inu

» Fotogalerie zde

 

» Třetí putovní procházka Akita inu

» Fotogalerie zde

» Čtvrtá putovní procházka Akita inu

» Fotogalerie zde

» Pátá putovní procházka Akita inu

» Fotogalerie zde

 

» Šestá putovní procházka Akita inu

» Fotogalerie zde

 

» Sedmá putovní procházka Akita inu

» Fotogalerie zde

 

» Osmá putovní procházka Akita inu

» Fotogalerie zde

 
Kde jsme už byli
I. Putovní procházka II. Putovní procházka III. Putovní procházka IV. Putovní procházka V. Putovní procházka VI. Putovní procházka VII. Putovní procházka