Výcvikový tábor

Termín: 20.-24.8.2011

Místo konání: ZKO Kolín Borky

Strava: Každý na vlastní pěst :) K dispozici kuchyňka, kterou jsme minulý rok ale využívali minimálně, jelikož byl každý den "rozprostřen švédský stůl" zmrzlin, brambůrek..., kde se každý dělil s každým :) Jinak je ale v blízkosti např. Tesco a pro potraviny se dojíždí. Obědy je možné objednat v blízké jídelně (i do ešusu) nebo lze objednat např. pizzu

Ubytování: Ve vlastních stanech, karavanech přímo na cvičáku

K dispozici samozřejmě WC a sprchy

Ceny: Kotec pro psa - 20Kč/den; na osobu 50Kč/den; děti do 10 let zdarma; do 18 let 25Kč
Po skončení táboru budou rozpočítány výdaje za vodu a elektřinu
Poplatky jsou za pronájem cvičiště, čímž moc děkujeme za symbolickou cenu (my si nic neúčtujeme :)) Splatné u pí. Staré na místě.

Program: Tábor bude zaměřen hlavně na socializační cvičení a základní prvky poslušnosti, samozřejmě nebudou chybět hry, klábosení, koupání na nedaleké pískovně a spousta dalšího ;)

Co s sebou: Platný očkovací průkaz - povinný, košík (náhubek) - povinný, repelent, pamlsky, opalovací krém... další věci dle vlastního uvážení :)

Přihlášky zasílejte na náš mail i s případnými dotazy ;)

Pozor!

Počet účastníků je omezen, s přihlášením neváhejte!


I. Výcvikový tábor
Ve dnech 16.-20.8.2010 proběhl pětidenní výcvikový tábor pro akity konaný na kolínském cvičišti. Celkem se ho zúčastnilo 34 lidí, z toho cvičících 18, s úctyhodným počtem pejsků 28.
Celý výcvik byl zaměřen na základní poslušnost a hlavně na socializační cvičení. Nutno podotknout, že pejskové to zvládli na jedničku s hvězdičkou :) Za zmínku stojí, jak si pesani poradili s babičkou s berličkami, alias "Rudolf bezdomovec"“. Počáteční nedůvěru – viz.utržená pláštěnka :) - vystřídalo vřelé přijetí všech zúčastněných psů i lidí. Mile nás překvapily i akity, které si zkusily i obranu a věřte, že plemeni ostudu neudělaly a tvrzení, že "akity neodkoušou" je už snad na dobro vyvráceno - stačí chtít ;) Zákusy byly na plnou hubu (jak se lidově říká ve služební kynologii :) ) a bez překusování. Trošku jsme si zaagilitili a i překážky jsme zvládli. Tábor účel splnil a věříme, že příští rok bude tato akce pokračovat. Děkujeme všem zúčastněným, že vše absolvovali s nadšením a svým chlupatým miláčkům zpestřili život. Další poděkování patří ZKO Kolín Borky, kteří nás přijali s otevřenou náručí a navíc nás ještě vykrmovali výbornými smaženými řízky z pýchavky :) Děkujeme za vše!
Velké galerie skoro tisíce fotek najdete na:
haguro.rajce.idnes.cz I.
haguro.rajce.idnes.cz II.
haguro.rajce.idnes.cz III.
haguro.rajce.idnes.cz IV.

Výcvikový tábor na zkoušku =)
Ve dnech 17.-20.8.2009 jsme se rozhodli uspořádat výcvikový tábor plemene Akita inu na zkoušku. Jelikož je to naše první akce tohoto typu, tak jsme omezili počet účastníků na "pár vybraných". Slibujeme, že se příští rok polepšíme a všem dáme možnost se nahlásit.
Obsáhlá fotogalerie na rajčeti