Ai Eijiro Go Haguro Kensha

 

Velmi nadějný

Best of Juniors


Celková tabulka všech dosažených výsledků z výstav ZDE
Fotogalerie Eijiro Presentation
Rodokmen s fotografiemi rodičů a prarodičů


Jméno: Ai Eijiro Go Haguro Kensha
Datum narození: 20.6.2011

Barva srsti: červená

Chovatel & majitel: Sandra Rudolfová, Sportovní 288, 285 71 Vrdy


O Eijirovi

Malý Eijiro, pro přátele Mr. P, je naše miminko z prvního vrhu. Absolutně neplánovaný přírůstek do naší rodiny, který do smečky skvěle zapadá. Eijiro byl sice zamluvený do daleké Saudské Arábie, ale zájemce nedostal povolení pro import psa a v nás začala hlodat myšlenka: "Tak jeden se už ztratí, nenecháme si ho?" :)) Další zájemci z různých koutů světa i republiky byli nenápadně odmítání, za což se omlouváme, a my se rozrostli.
Přesto, že to byl takový "nejslabší článek" vrhu a měli jsme tam své favority, za kterými Eijiro trochu zaostával, nelitujeme. Odmala mezi sourozenci vynikal, jak svým "povedenýmL znakem za krkem, tak svým černým kožíškem, jehož finální podoba nebyla jasná ani ostříleným chovatelům :) Ani povahou nezapadal mezi ostatní, držel se spíše stranou, nepouštěl se do žádných větších bitek a k návštěvám se nehrnul. V povahových testech vyšel jako nekomunikativní štěně, se kterým bude jednou těžké pořízení. To jsme však ještě nevěděli, že on má již dávno jasno. Nebude vítat cizí lidi s pohledem vyjadřujícím: "Vy jste má nová rodina?", Eiji dlouhou dobu před námi věděl, že jeho osudem je zůstat v rodině, kde se narodil. :)
Eijiro je k nám plně stejný, jako všichni naši psi. K cizím lidem je však rezervovaný, na což nejsme moc zvyklí, ale mohlo by být hůř :) Eiji má slušné vychování, takže lidi přivítá a jde si po svém :) Holt má prostě moc jiných starostí a lidi nevnímá jako nic zajímavého :) Zatím se učí hrozně rychle pro svou snadnou motivovatelnost... to má po tatínkovi. Takže pro něj plánujeme hlavně sportovní využití, aby dokázal, čeho může být akita schopná :) Dle nás akity nejsou jen společníky a odkázány pouze na tuto roli trpí. Neříkám, že Eiji bude skládat nějaké zkoušky, i když bychom rádi, záleží na odvaze paničky :) Zatím se po vzoru své maminky učí tančit.